Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to podstawowe narzędzie marketingu interaktywnego. Dobrze stworzona i wypromowana strona niejednokrotnie jest strzałem w dziesiątkę w walce z konkurencją. Głównym zadaniem strony internetowej jest podniesienie jej prestiżu oraz wyjście do szerszego grona klientów nie tylko lokalnych ,ale i ogólno polskich czy też światowych. Dzięki stronie internetowej mamy możliwość zaprezentowania naszej oferty w sposób profesjonalny. Pomaga ona jednocześnie stworzyć z firmy markę rozpoznawalną wśród potencjalnych klientów i odbiorców.

By strona mogła odnieść sukces musi trafić do klienta w sposób prosty i przejrzysty, dlatego cały cykl projektu strony musi być działaniem przemyślanym ujętym w ładną estetyczną oprawę graficzną podkreślającą fachowość marki.

Ważny dla nas jest każdy momenty projektu dlatego projekty nasze są przejrzyste, profesjonalne, z intuicyjną nawigacją.

Tworzymy strony pod oczekiwania Klienta mogą to być:

  • strony statyczne – mają one w sobie konkretny przekaż, ze statyczną grafiką w sposób prosty i przejrzysty docierają do klienta i przekazują mu naszą ofertę,
  • strony multimedialne – wzbogacone są one o wszelkiego rodzaju animacje, ruchome menu, animowane zdjęcia itd., jest to atrakcyjny i estetyczny sposób przekazu informacji wymagający jednak większej prędkości łącza internetowego,
  • połączenie strony statycznej z elementami Flash- jest to połączenie estetyki z prostotą funkcjonalności, jeden z najczęściej obecnie stosowanych elementów będący doskonałym sposobem przekazu informacji.

Przykładowe realizacje

Czyli to co potrafimy najlepiej