Regulamin Zamówień

 1. Podstawą rozpoczęcia prac produkcyjnych i/lub montażowych jest przesłanie oficjalnego zamówienia. Zawarte w nim są parametry zamówienia i warunki realizacji potwierdzone przez obie strony Klienta i Wykonawcę (Prospect).
 2. Termin realizacji zostaje potwierdzany po weryfikacji zgodności plików dostarczonych ze specyfikacją podaną tutaj na stronie www.e-prospect.pl
 3. Podane ceny mogą podlegać korekcie w momencie ustalenia dokładnych formatów, ilości, sposobu pakowania oraz adresu i ilości miejsc wysyłki,
 4. Wszystkie ceny w ofercie mają wartość netto i należy do nich dodać podatek VAT,
 5. Oferta jest ważna 14 dni.
 6. W chwili złożenia przez Klienta oficjalnego zamówienia powstaje zobowiązanie finansowe z tytułu jego realizacji przez PROSPECT. Zobowiązanie to zostanie uregulowane gotówką przy odbiorze, gotówką kurierowi przy dostawie, lub przelewem w przypadku firm, które uzyskały kredyt kupiecki. Warunki udzielenia kredytu kupieckiego można uzyskać kontaktując się z biurem firmy lub wysyłając zapytanie drogą mailową. Klienci rozpoczynający współprace z PROSPECT pokrywają w całości koszty materiałów i robocizny po potwierdzeniu zlecenia. Prace nad wykonaniem zlecenia rozpoczynają się następnego dnia roboczego od momentu zaksięgowania środków na koncie.
 7. Zlecenia, które zawierają pliki uszkodzone lub przygotowane inaczej niż według specyfikacji zamieszczonych na stronie www.e-prospect.pl zostają odrzucone przez dział graficzny, a Prospect niezwłocznie drogą telefoniczną lub mailową informuje Klienta o niniejszym fakcie.
 8. Zlecenia dostarczone w formie pliku elektronicznego drukowane są w postaci dostarczonej przez Klienta, PROSPECT nie sprawdza plików pod względem merytorycznym, nie ingeruje w nie i nie odpowiada za błędy w plikach dostarczonych przez Klienta.
 9. W celu uniknięcia błędów kolorystycznych, prosimy dostarczyć wydruk wzorcowy lub wykonać wydruk próbny.
 10. W przypadku zamówienia przez klienta druku na podłożach ekonomicznych, może wystąpić różnica kolorów pomiedzy poszczegołnymi egzemplarzami produktu. Materiał ekonomiczny nie jest stabilny. Na produkty wykonane na powyższych podłożach udzielamy 1 miesięcznej gwarancji. W treści zlecenia każdorazowo potwierdzamy producenta folii na której dokonujemy druku.
 11. Prosimy o kontrolę jakości i ilości odbieranych przesyłek w obecności kuriera przed podpisaniem odbioru przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jest to podstawą do wszczęcia procedury reklamacyjnej.

Przykładowe realizacje

Czyli to co potrafimy najlepiej