Prace na wysokościach

Reklama wielkiego formatu często wymaga zastosowania przy jej montażu technik alpinistycznych.

Prospect Multimedia to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w ramach montażu wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Wszystkie prace alpinistyczne przeprowadzane są przez osoby posiadające właściwe uprawienia, a także doświadczenie w tym zakresie. Dzięki nim możliwe jest umieszczenie reklam tam, gdzie nie jest dostępne to z wykorzystaniem tradycyjnych technik.

Naszą specjalnością jest w szczególności montaż siatek wielkoformatowych oraz innych reklam wielkiego formatu na wysokich obiektach, wyklejanie folii oraz dodatkowo mycie powierzchni szklanych. Dzięki nam twoje reklamy mogą być dostrzegalne już z daleka i będą świetnie prezentowały się w miejscach, które odznaczają się najlepszą widocznością. Przeprowadzamy montaż z wykorzystaniem lin oraz podnośników w zależności od konkretnej przestrzeni. Jesteśmy otwarci na nawet nietypowe zlecenia montażu. Pamiętaj, że tylko reklama dobrze widoczna będzie posiadała najwyższą skuteczność!

Zapewniamy usługi przeprowadzane fachowo, przez ekspertów w dziedzinie prac alpinistycznych. Jesteśmy terminowi, realizujemy obsługę zawsze ze zorientowaniem na potrzeby klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Przykładowe realizacje

Czyli to co potrafimy najlepiej