Oklejanie samochodów

 

Samochód może stać się bardzo dobrym nośnikiem reklamy. Proponujemy kilka jej rodzajów. Do Państwa wyboru są m.in. reklama w formie wyciętej grafiki (np. nazwa firmy, profil działalności, dane teleadresowe itp.), oklejanie mieszane np. wycięta grafika i tylne szyby oklejone folią owv lub aplikacja pełnej folii z dowolną grafiką.

Oklejenie samochodu grafiką reklamową pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Każdy samochód może stać się ruchomym bilboardem i być wizytówką Państwa firmy.

Do wyklejenia samochodu służy kilka rodzajów folii. Dobieramy je w zależności od przekazu jaki chcemy na nim umieścić, sposobu aplikacji, powierzchni i czasu ekspozycji reklamy.

Podstawowy podział wygląda następująco:

  • Folia monomeryczna
  • Folia polimerowa
  • Folia wylewana (folia samochodowa)
  • Folia OWV (folia okienna jedno-stronie przepuszczająca światło)

 

Folia monomeryczna to najtańszy sposób na umieszczenie reklamy na powierzchni Państwa pojazdu. Nadaje się najlepiej do płaskich powierzchni takich jak zabudowy samochodów dostawczych.

Folia polimerowa pozwala nam na wyklejanie mniejszych przetłoczeń, cechuje się też większą trwałością, może być nośnikiem reklamy przez 5 -7 lat.

Folia wylewana posiada największą elastyczność i jest doskonałym materiałem, który może być stosowany do zmiany koloru auta. Grafika może być aplikowana nawet na dużych przetłoczeniach bez obaw o późniejsze odkształcenia czy pęknięcia.

Folia One Way Vision (owv) jest wyklejana na szybach samochodów. Przepuszcza światło i pozwala zachować widoczność jednocześnie przykuwając uwagę kierowców będących za nami.

Wszystkie rodzaje folii aplikowane na Państwa pojazdach mogą stać się źródłem informacji dla potencjalnych klientów. Samochód firmowy to jeżdżąca wizytówka firmy i warto zadbać o jej nienaganny wygląd. Doradzamy przy wyborze reklamy i materiałów.

Przykładowe realizacje

Czyli to co potrafimy najlepiej