Montaż reklam

Zapewniamy profesjonalną obsługę w ramach oklejania folią reklamową praktycznie każdego rodzaju powierzchni.

Witryna sklepowa, samochód czy nawet podłoga mogą być doskonałym miejscem do zamieszczenia na nich reklamy, która będzie bardzo dobrze widoczna.
Naszą specjalnością jest w szczególności oklejanie witryn, ale również aplikujemy folie na takich powierzchniach jak ścianki wystawiennicze, podłogi i ściany. Jesteśmy także w stanie przygotować folie reklamowe w postaci fototapet.

Zajmujemy się projektowaniem wielkoformatowych grafik oraz profesjonalnym przygotowaniem i następnie oklejeniem wskazanych powierzchni.
Dodatkowo trudnimy się też oklejaniem samochodów foliami. Istnieje możliwość całkowitej metamorfozy koloru samochodu poprzez jego oklejenie lub też zmiana częściowa brandingu samochodu, na przykład dodanie informacji dotyczących oferty.

Wykorzystujemy tylko najlepszej jakości folie, które dopasowujemy indywidualnie do konkretnego zastosowania – powierzchni, miejsca oklejenia, oczekiwanego efektu wizualnego. Na zewnątrz oraz na samochody stosujemy bardzo wytrzymałe folie odporne na warunki atmosferyczne oraz promienie UV.

Folie stosowane do oklejania odznaczają się pełną gamą kolorów, mogą być także zadrukowane według wymagań klienta, przycięte do wskazanej wielkości i kształtu. Posiadamy folie całkowicie zasłaniające światło, folie dziurkowane, które dają bardzo dobrze prezentują przekaz i jednocześnie przepuszczają światło, a także folie mleczne do efektu mrożonego szkła, folie odblaskowe, witrażowe oraz tradycyjne folie ploterowe matowe i z połyskiem.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Przykładowe realizacje

Czyli to co potrafimy najlepiej